האו"ם קיבל 20 החלטות נגד ישראל, רק 4 נגד שאר מדינות העולם

פיטר תומסון, נשיא העצרת הכללית של האו"ם, אפילו לא מנסה להראות אובייקטיבי כשהוא כורך את דגל פלסטין כמו צעיף סביב צווארו, פונה אל האו"ם "יום הסולידריות הבינלאומי עם העם הפלסטיני".

העצרת הכללית של האו"ם חתמה אתמול את מושב החקיקה השנתי שלה באימוץ 20 החלטות נגד ישראל- לפירוט המלא– רק ארבע החלטות נגד שאר מדינות העולם, אחת נגד סוריה, איראן, צפון קוריאה והרפובליקה של קרים.

"ההתקפה השנתית של האו"ם על ישראל במבול של החלטות חד-צדדיות היא סוראליסטית", אמר ההלל נוייר, מנכ"ל UN Watch, ארגון כלב שמירה לא ממשלתי בג'נבה.

"בעת שנשיא סוריה, בשאר אסד מתכונן לטבח הסופי של בני עמו בחלב, האו"ם אימץ החלטה- שנוסחה ובשיתוף לחסות סורית- שקרית אשר מגנה את ישראל על "הדיכוי" של אזרחים סורים ברמת הגולן. זה מגונה ", אמר נוייר.

"אמנם יש בסך הכל 20 החלטות נגד ישראל במפגש זה, אך אפילו לא הוצגה החלטה אחת לעצרת הכללית של האו"ם המתייחסת לקרבנות ההתעללות של מדינות המפרות זכויות אדם בצורה בוטה כמו ערב הסעודית, טורקיה, ונצואלה, סין, או קובה."

"בכל פעם כאשר הנשיא הפלסטיני מחמוד עבאס מופיע בערוצי התקשורת הרשמית שלו ומסית להמשכת פיגועי הדקירות והירי על יהודים ישראליים, התגובה של האו"ם היא לגנות את ישראל ב-20 החלטות נפרדות, כל אחת מהן חד-צדדית, כל אחת מהן מתעלמות לחלוטין מהפרות פלסטיניות".

"טקס הטלת השעיר לעזאזל על ישראל בעצרת הכללית מדגישה עובדה פשוטה: לרב האוטומטי של האו"ם אין אינטרס לסייע לפלסטינים באמת, ולא בהגנה על זכויות אדם של מישהו; המטרה של טקסיות זו והגינויים החד צדדיים היא להפיכתה של ישראל לשעיר לעזאזל", אמר נוייר.

"ההתקפה המידתית של האו"ם נגד המדינה היהודית מערערת על האמינות המוסדית של מה שאמור להיות גוף בינלאומי ללא משוא פנים. הפוליטיזציה והסלקטיביות פוגעים במשימת היווסדה ומפוריים אמנת האו"ם למתן יחס שווה לכל האומות הגדולות וקטנות", הוסיף נוייר.

חתמו על העצומה: לחצו כאן הפצירו במנהיגי העולם להפסיק את הנטייה האנטי- ישראלית באו"ם
לצפייה בעצומה יש להסיר את חוסם הפרסומות

UN Watch