צפו: בן חמאס מדהים את מועצת זכויות האדם

ישראל הייתה תחת מתקפה במועצת זכויות האדם של האו"ם עד שהגיע UN Watch
ופעיל החמאס לשעבר שהפנה את האצבע המאשימה כלפי הרש"פ: "אתם האויב הגדול של הפלסטינים"
https://www.facebook.com/UNWatchHebrew/videos/1361347430644634
לפני שלושה ימים התכנסה מועצת זכויות האדם של האו"ם לדיון בנושא "מצב זכויות האדם בפלסטין", שם חיכתה למדינות המשתתפות הפתעה שהן לא ציפו לה. בעוד נציגי המדינות השונות תקפו בברוטליות את ישראל, בחור פלסטיני שהגיע להרצאת אורח הפנה את תשומת הלב של כולם אל מעשיה של הנהגת הרשות הפלסטינית אותה האשים בכל הבעיות שהיא מייחסת בכלל לישראל.
במהלך הדיון ישראל הותקפה קשות – הפלסטינים האשימו את ישראל בין היתר בביצוע טיהור אתני, גניבת אדמות ומשאבי טבע, עקירת עצים וגניבת כסף ; הסורים האשימו את ישראל בייהוד ירושלים, הריסת בתים, החרמת אדמות ורכוש וזיהום משאבים ; הנציג הקטארי האשים את ישראל בפשעי גזענות ; צפון קוריאה האשימה כי "ישראל ממשיכה בהפרות של זכויות אדם בפלסטין" ; פקיסטן האשימה את ישראל באפרטהייד ; ונצואלה טענה כי מעבר לאפרטהייד ישראל מבצעת מעשי זוועה והרס המוני כלפי העם הפלסטיני ; איראן האשימה את ישראל בפשעי מלחמה, פשעים נגד האנושות, טיהור אתני וטרור ממוסד.
ואז הגיע תורו של הפלסטיני, שהגיע להרצאת אורח והימם את הנוכחים. "אני לוקח את הבמה מטעם UN Watch. שמי מוסב חסן יוסף. גדלתי ברמאללה כחבר חמאס. אני פונה לרשות הפלסטינית שטוענת שהיא "הנציגה הלגיטימית היחידה" של העם הפלסטיני, ואני שואל, מאיפה מגיעה "הלגיטימיות" הזאת? העם הפלסטיני לא בחר בכם להיות נציגיו, אתם מיניתם את עצמכם!".
יוסף המשיך לתקוף את הרשות הפלסטינית: "המחויבות שלכם היא לא לפלסטינים, עדות לך היא ההפרה המוחלטת של זכויות האדם שלהם. למעשה, האדם הפלסטיני והתפתחותו הם הדבר האחרון שמעניין אתכם. אתם חוטפים סטודנטים פלסטינים מהקמפוסים ומענים אותם בבתי הכלא שלכם. גם את היריבים הפוליטיים שלכם אתם מענים. הסבל של העם הפלסטיני הוא תוצאה של קידום האינטרסים הפוליטיים שלכם. אתם האויב הגדול ביותר שלו".
"אם ישראל לא הייתה קיימת, לא היה לכם את מי להאשים – קחו אחריות על תוצאות המעשים שלכם. אתם מעודדים את להבות הסכסוך כדי לשמר את הכוח האלים והמתעלל שלכם. לבסוף, אתם משתמשים בפלטפורמה הזאת כדי להוליך שולל את הקהילה הבינלאומית ואת החברה הפלסטינית, להאמין שישראל האחראית לבעיות שאתם יוצרים".

 

UN Watch