חוגגים שוויון ביום מרטין לותר קינג

לרגל יום מרטין לותר קינג, UN Watch מזמין את קוראיו להאזין לנאומו של הכומר קינג "יש לי חלום" ("I Have a Dream") נאום שנשא ב- 1963 – אחד מהנאומים הגדולים בהיסטוריה. לחץ כאן לוידאו.

מוריס אברהם ז"ל, מייסד UN Watch, היה חבר קרוב ועמיתו של הכומר קינג במאבק לזכויות האזרח. לסיפורו האישי של אברהם על התבגרות והפרדה גזעית.

___________

"בית מפולג בתוך עצמו לא יחזיק מעמד"
מייסד UN Watch מוריס ב. אברהם ופעילי זכויות אזרח אחרים. וושינגטון, 17 בנובמבר, 1965. מנהיג זכויות האזרח, א. פיליפ רנדולף, בהשקת כנס בנושא זכויות האזרח, בבית הלבן, בדרישה להקצאת "תקציב לחופש" על מנת לחסל את גטאות השחורים ברחבי בארה"ב. להלן בתחילת הכנס (משמאל לימין): מוריס ב אברהם, יו"ר המשותף של הכנס; הכומר מרטין לותר קינג; רנדולף; ג'ון לואיס, יו"ר שדולת הסטודנטים למאבק לא אלים; וויליאם ט קולמן, יו"ר משותף נוסף לכנס.
מייסד UN Watch מוריס ב. אברהם ופעילי זכויות אזרח אחרים. וושינגטון, 17 בנובמבר, 1965. מנהיג זכויות האזרח, א.פיליפ רנדולף, בהשקת כנס בנושא זכויות האזרח, בבית הלבן, בדרישה להקצאת "תקציב לחופש" על מנת לחסל את גטאות השחורים ברחבי בארה"ב. להלן בתחילת הכנס (משמאל לימין): מוריס ב אברהם, יו"ר המשותף של הכנס; הכומר מרטין לותר קינג; רנדולף; ג'ון לואיס, יו"ר שדולת הסטודנטים למאבק לא אלים; וויליאם ט קולמן, יו"ר משותף נוסף לכנס.

Share

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

Recent

UN Watch