האספה הכללית של האו"ם מביישת את עצמה שוב עם 21 החלטות על ישראל ו-6 על שאר העולם

סיכום ההחלטות של האספה הכללית של האו"ם לשנת 2018, המוטות כנגד ישראל שבוצע ע"י UN Watch, "שותפה" ע"י מובילי דעה ברחבי העולם והפכה לווירלית.
הציוץ של הילל נוייר: "סיכום החלטות הגינוי לשנת 2018 שאומצו ע"י האספה הכללית של האו"ם":


הציוץ של הסופר והעורך סורהב אחמרי: "דמוקרטיה קטנטנה ויהודית- לא מושלמת אך תוססת, עם עיתונות חופשית, בחירות חופשיו, פרלמנט קולני, מיעוטים העובדים ברמות הגבוהות ביותר של הממשלה, ועוד ועוד- קיבלה 21 החלטות גינויי של האו"ם.
סוריה וצפון קוריאה, קיבלו החלטת גינוי אחת, כל אחת. סין הטוטליטרית, אף לא אחת".
https://twitter.com/SohrabAhmari/status/1078098131395452929
גם הציוץ של UN Watch על החברות במועצת האו"ם לזכויות אדם, שגרם לחוות דעת של פעילת זכויות האדם הספרדייה, פילר ראהולה בעיתון "לה ונגרדיה" , הפך לווירלי.


הציוץ של אלוף העולם בשחמט, בדלן וסופר, גארי קספרוב: "הארגון הזה צריך להיות פרסומת לליגת המדינות הדמוקרטיות. אחרת, ללא סטנדרטים, יהיה ניצול לרעה של המערכת ע"י מפירי זכויות האדם והדיקטטורות הגרועות בעולם."


הציוץ של העורך בובי גוש: "האו"ם כבר מזמן איבד את האמון בנושא זכויות אדם. המועצה היא מקום לבזבוז זמן וכסף ע"י הבירוקרטים של האו"ם, ועלה תאנה למשטרים האוטוריטריים. הגיע הזמן לסגור את המועצה."


הדו"ח של UN Watch על ההצבעות באספה הכללית של האו"ם בנובמבר, קיבלו כיסוי תקשורתי בעיתון "בילד", בעל התפוצה הגדולה ביותר באירופה:

UN Watch