עשרת המהלכים המטורפים של האו"ם נגד ישראל לשנת 2016

פיטר תומסון, נשיא העצרת הכללית של האו”ם, אפילו לא מנסה להראות אובייקטיבי כשהוא כורך את דגל פלסטין כמו צעיף סביב צווארו, בישיבה לכבוד “יום הסולידריות הבינלאומי עם העם הפלסטיני”.

###

עשרת המהלכים המטורפים של האו"ם נגד ישראל לשנת 2016

10. מזכ"ל האו"ם באן קי-מון יצא בביקורת חסרת תקדים נגד ישראל במאמר מערכת בניו יורק טיימס, בנוסף לנאום במועצת הביטחון שבו הצדיק את הטרור הפלסטיני נגד אזרחים ישראלים באומרו, "כך הטבע האנושי מגיב כיבוש".

9. הוועדה לזכויות הנשים של האו"ם גינתה את ישראל כמפרה היחידה בעולם של זכויות נשים, ורשמה התעלמות מן המתעללים האמיתיים של זכויות נשים כגון איראן, ערב הסעודית, פקיסטן ועוד רבים אחרים.

8. הצעה חדשה בהובלה פלסטינית משתמשת באו"ם לניהול קמפיין ה- BDS עולמי, מועצת זכויות אדם של האו"ם הצביעה בעד הכנת רשימה שחורה מיוחדת של חברות העושות עסקים עם קהילות מגורים ישראליות מעבר לקו הירוק (1949) הכוללת את הרובע היהודי ירושלים.

7. המשפטן הקנדי, פרופ' ​​מייקל לינק, מונה לחוקר "ללא משוא הפנים" של האו"ם להפרות זכויות אדם ישראליות לכאורה – אפילו טפסי המועמדות שלו לא הצליחו להסתיר את הרקורד הארוך שלו בשתדלנות נגד ישראל, ואת חברותו במועצת המנהלים בשלושה ארגונים פרו-פלשתינים.

6.  ארגון הבריאות העולמי של האו"ם (WHO) הפנה אצבע מאשימה כלפי ישראל כמפרה היחידה בעולם של של הזכות ל”בריאות הנפש, הגוף, והסביבה”.

5. ארגון העבודה הבינלאומי יצא כנגד ישראל כמפרה זכויות עבודה היחידה בעולם, דרך סיקור דרכי היצור שלה ודיון ער בדו"ח-שבו אף מדינה אחרת לא נדונה-על "מצבם של עובדים בשטחים הערביים הכבושים,  והגולן הסורי הכבוש". בינתיים, ממצוקתם של הסורים סובלים בסוריה התעלמו.

4. כאשר גברים פלסטינים מכים את נשותיהם, זו אשמתה של ישראל, טענה מומחית מטעם האו"ם דוברבקה סימנוביץ', בהצהרת סיכום הביקור שלה בספטמבר בשטחי הרשות הפלסטינית.

3. בטקס הטלת השעיר לעזאזל על המדינה היהודית השנתי, העצרת הכללית של האו"ם אימצה 20 החלטות חד-צדדית נגד ישראל, ורק 4 החלטות נגד שאר מדינות העולם.

2. מבלי שנסה אפילו להראות אובייקטיבי פנה נשיא העצרת הכללית של האו”ם, פיטר תומסון, כשהוא כורך את דגל פלסטין כמו צעיף סביב צווארו, בישיבת האו"ם לציון “יום הסולידריות הבינלאומי עם העם הפלסטיני”.

1. אונסק"ו התרשל בתפקידו על הגנת המורשת העולמית על ידי אימוץ החלטה המשתמשת רק במונחים אסלאמיים עבור הר הבית בירושלים, האתר הקדוש ביותר ליהדות, והמכחישה אלפי שנים של מורשת יהודית ונוצרית, דתית ותרבותית.

UN Watch